Kaip pirkti?

1. Išsirenkate norimą kategoriją, kurioje norėtumėt rinktis prekę. Pavyzdyje mes pasirenkame kategoriją "Dekupažas", po to subkategoriją “Popierinės servetelės”.

1 žingsnis

 

2 žingsnis

2. Konkrečioje subkategorijoje pasirenkate prekę ir spaudžiate prie prekės esantį užrašą "į krepšelį". Tai reiškia, kad šią prekę įsidedate į savo "pirkinių krepšelį". 

3 žingsnis

3. Paspaudę užrašą "į krepšelį">”formuoti užsakymą” būsite nukreipti tiesiai į savo "pirkinių krepšelį, kuriame, jei baigėte formuoti krepšelį, spauskite atliksite mokėjimus. Jeigu dar nebaigėte formuoti "krepšelio", tiesiog pakartokite tą pačią procedūrą ir į krepšelį įdėkite daugiau prekių.

4 žingsnis

4. Paspaudus "Formuoti užsakymą", Jūs būsite nukreipti į langą, kuriame sistema Jūsų paprašys užsiregistruoti arba pirkti nesiregistruojant. Mes siūlome Jums užsiregistruoti, kadangi tuomet galėsite nuolat stebėti savo užsakymo būklę bei nebus jokių trukdžių ar neaiškumų, kurie galėtų būti, jeigu pirktumėte nesiregistruojant.

5 žingsnis

5. Suveskite visus reikiamus duomenis, kurių reikalauja sistema. Privalomi langeliai pažymėti žvaigždute. Taip pat siūlome užsisakyti mūsų Naujienlaiškį, kad gautumėte naujausią ir aktualiausią informaciją iš Rankdarbių kišenės. Užpildžius visus duomenis, tiesiog spauskite mygtuką "Tęsti". Po to dar kartą patvirtinkite savo adresą.

6 žingsnis

 

6. Kitame lange patvirtinkite, siuntimo adresą ir vėl spauskite mygtuką "Tęsti".

7 žingsnis

8. Dabar Jums reikia pasirinkti vieną iš pristatymo būdų. Pavyzdyje mes pasirenkame pristatymą kitą darbo dieną už 5 Lt. Pasirinkę vieną iš būdų, spauskite mygtuką "Tęsti".

8 žingsnis

9. Dabar pasirinkite apmokėjimo būdą. Pavyzdyje mes renkamės mokėjimą tiesioginiu pavedimu į banko sąskaitą. Pasirinkę apmokėjimo būdą, pažymėkite, jog sutinkate "Pirkimo taisyklėmis" ir spauskite mygtuką "Tęsti".

9 žingsnis

10. Šiame lange Jūs matote visą, su Jūsų pirkimu, susijusią informaciją. Atkreipkite dėmesį į duotas mūsų bankų sąskaitas, išsirinkite vieną, į kurią pervesite pinigus. Dar kartą patikrinkite, ar viską suvedėte taip, kaip norėjote, ir spauskite mygtuką "Patvirtinti".

10 žingsnis

 

 

11. Nepamirškite, jog po kiekvieno užsakymo, į savo pašto dėžutę gausite patvirtinantį laišką su visa informacija. Štai kaip šis laiškas turėtų atrodyti:

11 žingsnis

12. Perkant su kupo ar dovanų čekiu Jums reikės paspausti tinklalapio viršuje esantį mygtuką Krepšelis. Suvedus kuponų duomenis spausti Formuoti užsakymą ir sekti prieš tai išvardintus žingsnius.

 

12 žingsnis

 

Jeigu iškyla neaiškumų, su užsakymo įvykdymu susijusių problemų ar bet kokiu klausimų, drąsiai kreipkitės į mus nurodytais kontaktais.