Pristatymas

Prekių pristatymas

Užsakytas prekes pristatysime į bet kurį Lietuvos kampelį. Sandėliuose esančios prekės pristatomos per 1-3 d.d. nuo apmokėjimo patvirtinimo (patvirtinus apmokėjimą, sistemoje pasikeičia užsakymo būklė į "Užsakymas vykdomas").

Prekės pristatomos kiekvieną darbo dieną nuo 10 iki 18 val., todėl pasirinkdami pristatymo adresą gerai apgalvokite, ar Jūs arba Jūsų šeimos nariai galės būti namuose tokiu laiku. Jei abejojate, geriau pasirinkite, kad prekės būtų pristatytos į Jūsų darbovietę ar kitur, kur tikrai bus kam priimti Jums skirtą siuntą .Jei pristatome į paštomatą, nurodykite Jums patogiausią paštomato adresą 

Bet kuriuo atveju, būkite tikri - mes pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus ir padaryti viską, kas mūsų valioje ir galioje, kad užtikrintume operatyvų prekių pristatymą Jums!

Jei suma 100 eurų- pristatome Lietuvoje  nemokamai.

1. Prekių pristatymas iki 2 darbo dienų, jeigu apmokėjimas padarytas iki 12,00 val.

  • Kurjeris: UAB „Omniva".Paštomatas - pageidautina OMNIVA
  • Kaina:4.50eur. (į Kuršių Neriją – nepristatoma),jei pasiimsite iš paštomato S-1.8 eur M-2.40 eur.  L-3.40eur.
  • Pristatymo vieta – jūsų nurodytas adresas

2. Prekių atsiėmimas pačiam pas pardavėją Aušros g. 13, LT-28193, Utena Kaina: 0 eur.

Kontaktai susitarti dėl prekių atsiėmimo laiko: tel.: +370 868210322, 8 389 50597

el.paštas: info@rankdarbiukisene.lt

  *Pasiūlymas negalioja pristatymui į Kuršių Neriją.

Prekių priėmimas

Pasiimdami prekes, būtinai gerai apžiūrėkite visas pakuotes ir dėžes. Įpakavimas negali būti pažeistas. Jei pastebėjote, kad dėžės atvažiavo netvarkingos – įplėštos, įlenktais kampais, atidarytos arba kitaip fiziškai pažeistos, galite nepriimti tokios siuntos. Jei nuspręsite priimti pažeistą siuntą, reikalaukite, kad siuntos priėmimo – perdavimo arba atskirame pažeistų pakuočių pristatymo akte būtų tiksliai, išsamiai ir vienareikšmiškai aprašyta, kokios būklės pakuotės buvo pristatytos. Bet kuriuo atveju, priimdami pažeistą pakuotę, kurjerio akivaizdoje išpakuokite siuntą ir vizualiai patikrinkite joje esančių prekių būklę.